Materiały budowlane – Materiały ścienne i stropowe

W naszych składach budowlanych znajdą Państwo pełną gamę produktów ściennych i stropowych do budowy ciepłego i bezpiecznego domu. Materiały dostarczamy samochodami wyposażonymi w dźwigi "HDS". Sprzętowo jesteśmy przygotowani do dostaw materiałów na budowy zarówno w okolice Krakowa, jak i w dowolną lokalizację. Oferujemy m.in.:

Produkty

 • Pustaki Porotherm firmy Wienerberger

  Pustaki Porotherm firmy Wienerberger Pustaki Porotherm światowego lidera ceramiki budowlanej.
 • Beton komórkowy H+H POLSKA

  Beton komórkowy H+H POLSKA informacje o betonie komórkowym, bloczki, płytki, multielementy, płaskie belki nadprożowe, kształtki U, zbrojone elementy ścienne, zbrojone elementy stropowe, zbrojone elementy dachowe, zasady obliczeń statycznych, przykłady rozwiązań konstrukcyjnych.
 • Nadproża zespolone Leier Strong

  Nadproża zespolone Leier Strong Nadproża zespolone z belkami sprężonymi typu LEIER STRONG N-115x71 są elementami zamykającymi otwory okienne i drzwiowe w konstrukcjach ściennych ceramicznych o różnych grubościach i przeznaczeniu.
 • Pustaki MAX 220 firmy Leier

  Pustaki MAX 220 firmy Leier Pustaki ścienne typu MAX przeznaczone są do wznoszenia ścian zwnętrznych i wewnętrznych, nośnych, samonośnych i wypełniajacych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.
 • Pustaki Thermopor 25 AKU firmy Leier

  Pustaki Thermopor 25 AKU firmy Leier Pustaki THERMOPOR® 25 AKU przeznaczone są do murowania ścian o wysokiej izolacyjności akustycznej.
 • Pustaki Thermopor firmy Leier

  Pustaki Thermopor firmy Leier Pustaki ścienne z ceramiki poryzowanej Thermopor® P+W, przeznaczone są do wznoszenia ścian zewnętrznych i wewnętrznych, nośnych i nienośnych w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i użyteczności publicznej.
 • Pustaki ceramiczne firmy CERPOL

  Pustaki ceramiczne firmy CERPOL
 • Stropy i nadproża Porotherm firmy Wienerberger

  Stropy i nadproża Porotherm firmy Wienerberger Strop Porotherm składa się z elementów noścnych (belek) oraz wypełniających (pustaków). Dzięki zastosowaniu ceramiki poryzowanej unikalne cechy tego materiału przekładają się na walory użytkowe stropu. Zastosowanie belek nadprożowych znacznie skraca czas budowy. Belki nadprożowe Porotherm 11.5 i Porotherm 14.5 po oparciu na murze nie stanowią jeszcze nadproża - wymagają nadmurowania lub nadbetonowania. Natomiast belki nadprożowe Porotherm 23.8 po oparciu na murze od razu pełnią funkcje nośną
 • Systemy stropowe firmy RECTOR

  Systemy stropowe firmy RECTOR Systemy stropowe: RECTOBETON RECTOLIGHT
 • Produkty firmy Hadykówka - Ceramika Polska

  Produkty firmy Hadykówka - Ceramika Polska

Zobacz również

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży kotłów i materiałów opałowych:

tel: 12 653 23 05
fax: 12 378 91 62

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78
fax: 12 376 47 04

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz