Narzędzia laserowe i elektroniczne Stanley

Laserowe, optyczne i elektroniczne przyrządy pomiarowe marki Stanley oferują zupełnie nową jakość w pracach budowlanych i remontowych. Ich zastosowanie pozwala znacząco zmniejszyć czasochłonność czynności związanych z pomiarami i uzyskać znacznie wyższą ich dokładność.

Zadaj pytanie

Laserowe poziomnice i niwelatory w chwilę po włączeniu wyznaczają dokładnie poziomą lub pionową linię. Elektroniczne wykrywacze pozwalają określić położenie elementów konstrukcji nośnych, przewodów elektrycznych, eliminując kosztowne pomyłki.

Wzrost wydajności pracy oraz ograniczenie błędów powodują, że inwestycja związana z nabyciem tych przyrządów zwraca się z nawiązką w bardzo krótkim czasie.

O firmie

The Stanley Works, Inc. (Stanley) to amerykański producent i dostawca wysokiej jakości narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. W Polsce firma reprezentowana jest przez Stanley Sales and Marketing Poland.

Początek historii The Stanley Works sięga połowy XIX wieku. W 1843 roku Fryderyk Trent Stanley założył zakład produkcyjny w mieście New Britain w stanie Connecticut. Wytwarzane w nim były zawiasy, skoble oraz okucia.

Dziś Stanley jest jednym z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. Jest rozpoznawany jako producent markowych narzędzi, okuć oraz produktów wyposażenia wnętrz. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty Stanley posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów stworzonych z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i amatorach-majsterkowiczach. Ułatwiają one ludziom wykorzystywać ich umiejętności, wyrażać twórczy zapał oraz realizować wizje poprzez pracę.

powrót

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów budowlanych, opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 6.00-17.00

sobota: 6.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz godziny otwarcia naszych składów

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz