Dachówki cementowe Euronit

Tagi:

Dachówki cementowe to ekonomiczne rozwiązanie dla prostych i bezpiecznych dachów. Do wyboru różne kształty, atrakcyjne warianty kolorystyczne i dachówki cementowe o błyszczącej powierzchni.

Zadaj pytanie

Dachówki cementowe EURONIT to ekonomiczne rozwiązanie dla prostych dachów. Do wyboru różne kształty, atrakcyjne warianty kolorystyczne i dachówki cementowe o błyszczącej powierzchni.

W ofercie naszych składów pełna oferta EURONIT:

- dachówka KAPSTADT

- dachówka DURATOP PROFIL S

- dachówka PROFIL S

- dachówka EXTRA

 

 

 

O firmie

Euronit Sp. z .o.o. powstała w 1998 roku. Jej głównym zadaniem jest produkcja i sprzedaż dachówek na terenie Polski. Firma posiada dwa zakłady produkcyjne- w Olkuszu na południu Polski, gdzie mieści się również centrala spółki oraz w Chojnicach na północy Polski.

W odpowiedzi na potrzeby klientów spółka w swojej ofercie ma rozwiązania dla różnych zakresów działalności- dachów, elewacji zewnętrznych oraz wnętrz. Wszystkie proponowane materiały odznaczają się wysoką jakością i posiadają wymagane przez polskie prawo certyfikaty.

Euronit należy do koncernu Etex Group, międzynarodowego holdingu działającego na rynku materiałów budowlanych. Należą do niego 92 przedsiębiorstwa na całym świecie, zatrudniające łącznie 14.500 pracowników.

powrót

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota: 7.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz wszystkie Składy

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz