Beton komórkowy H+H POLSKA

Beton komórkowy H+H POLSKA
  • informacje o betonie komórkowym,
  • bloczki, płytki, multielementy, płaskie belki nadprożowe, kształtki U, zbrojone elementy ścienne, zbrojone elementy stropowe, zbrojone elementy dachowe,
  • zasady obliczeń statycznych,
  • przykłady rozwiązań konstrukcyjnych.
Zadaj pytanie

O firmie

H+H Polska Sp. z o.o. jest częścią prężnie rozwijającej się Grupy H+H International, jednego z wiodących dostawców oraz producenta betonu komórkowego na rynku europejskim. Na rynku polskim firma jest obecna od marca 2005. Od po- czątku misją Spółki była sukcesywna poprawa jakości produ- kowanych materiałów budowlanych oraz akcentowanie pozytywnych aspektów betonu komórkowego i dlatego w H+H Polska jakość wyrobów zawsze stawiana jest na pierwszym miejscu.

System H+H obejmuje komplet elementów budowlanych, w tym bloczki ścienne i płytki, bloki modułowe, płaskie belki nadprożowe, kształtki U oraz zaprawy cienkowarstwowe (klej). Wszystkie elementy systemu służą do budowy jednorodnego, pod względem materiałowym domu. Zastosowanie systemo- wego rozwiązania zapewni nam szybkie i sprawne prowadzenie budowy. Zastosowanie systemu H+H umożliwia sprawne zorga- nizowanie budowy i przeprowadzenie jej w krótkim czasie.

powrót

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota: 7.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz wszystkie Składy

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz