Materiały budowlane

  • /nav/kontakt.html

    Składy materiałów budowlanych

    W każdym z naszych trzech składów budowlanych w Michałowicach, Zielonkach i Wielkiej Wsi k. Krakowa znajdą Państwo pełny wybór materiałów zarówno renomowanych producentów jak i lokalnych firm (m.in. Quick-Mix, Roben, CRH Klinkier, Wavin, Rockwool, Swisspor, Semmelrock, Wienerberger, Cerpol, Optiroc, Austrotherm, Kabe, Ceresit, Stolbud Pruszyński, Euronit, Schiedel, Izopol, Prodach, Termo-Organika, Fakro, Velux). zobacz szczegóły


Realizacja projektu budowlanego, niezależnie od jego skali oraz przeznaczenia, wymaga kilku istotnych rzeczy. Niezbędny jest odpowiednio przygotowany projekt, uwzględniający wszelkie kwestie architektoniczno-inżynieryjne oraz zawierający rozwiązania, czyniące obiekt funkcjonalnym. Duże znacznie dla końcowego efekty, będą miały umiejętności ekipy budowlanej. Jednak nawet najlepszy projekt oraz perfekcyjne wykonanie prac, nie zdadzą się na wiele, jeśli przy stawianiu obiektu nie zostaną użyte materiały budowlane najwyższej jakości. Wyłącznie takie znajdziecie Państwo w naszym asortymencie.

Kompleksowa oferta materiałów budowlanych

Naszym celem jest zapewnianie klientom kompletnego zestawu materiałów budowlanych. Oznacza to, że w naszej ofercie będą oni mogli znaleźć wszystko, co tylko będzie im niezbędne przy realizacji zarówno poszczególnych elementów projektu, jak i wykonania go w całości. Dostępne artykuły pozwalają przeprowadzić również wszelkie prace remontowe. Osoby planujące naprawę pokrycia dachowego znajdują u nas ceramiczne i cementowe dachówki. Dzięki cegłom i płytom klinkierowym można budować ściany wewnętrzne i efektowne fasady domów prywatnych, jak też obiektów użyteczności publicznej. Posiadamy również bogaty zestaw chemii budowlanej. To jednak tylko mały wycinek tego, co dla Państwa przygotowaliśmy.

Trwałe i estetyczne materiały budowlane

Klientom zapewniamy nie tylko szeroki wybór materiałów budowlanych, ale dbamy również o to, aby otrzymali wyłącznie produkty o wysokich walorach technicznych. Dzięki temu dokonując zakupów u nas, mogą oni być spokojni o to, że dostarczymy im materiały o stabilnych parametrach. Wysoka odporność na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych przekłada się na trwałość wykonanych z nich budowli. Nie zapominamy również o tym, że użyte materiały, mają ogromny wpływ także na estetykę obiektu. Z tego względu w sprzedawane przez nas produkty do tworzenia dachów, ścian czy elewacji odznaczają się wyjątkowymi walorami wizualnymi. Klienci mogą wybrać z kilku dostępnych wzorów i wersji kolorystycznych, co z pewnością pozwoli znaleźć im takie, które będą zgodne z ich preferencjami.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży materiałów budowlanych, w której znajdują się m.in.:

 

 

Wybierz kategorię

Zobacz również

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów budowlanych, opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 6.00-17.00

sobota: 6.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz godziny otwarcia naszych składów

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz