LHL Klinkier cegły klinkierowe i ręcznie formowane (dawniej CRH Klinkier)


Trwałość, praktyczność oraz estetykę cegieł i bruków klinkierowych, potwierdzają znane nam widoki z miast i miasteczek Holandii, Danii, Niemiec, Anglii. Podziwiamy je i uwieczniamy na zdjęciach z podróży. Na szczęście coraz więcej takich obiektów powstaje także w naszej okolicy. Są wśród nich imponujące swym rozmachem rezydencje, biurowce, a także niewielkie domy, wykonane z dużym smakiem i pietyzmem. Piękne ścieżki, tarasy, schodki czy podjazdy z bruku klinkierowego to eleganckie dopełnienie otoczenia budynku. Nietrudno zauważyć, że wielu z nas rozpoczyna swoją przygodę z klinkierem od budowy zwykłego ogrodzenia, choć i tu należałoby użyć określenia: „niezwykłego ogrodzenia”, widząc jak pomysłowo i ciekawie łączona jest kolorystyka cegły klinkierowej z drewnem, wymyślnymi okuciami czy zwykłym tynkiem.

Coraz ciekawsza i różnorodna kolorystycznie oferta producentów, w tym firmy LHL KLINKIER, daje niezwykłe możliwości aranżacyjne, dla których granicą jest jedynie wyobraźnia, wyczucie proporcji i smaku Inwestora i Architekta, sięgające także „nieklinkierowych” elementów, jak stolarka okienna i drzwiowa, kolor dachówki itd. Umiejętność tworzenia takich połączeń to wielka sztuka i wielka frajda. A efekt? Może być tylko jeden - piękny i trwały dom z klinkieru.

O firmie:

www.klinkier.pl

Grupa Lode to jeden z największych prywatnych producentów materiałów budowlanych w Europie Środkowej i Wschodniej, zatrudniający obecnie ponad 850 osób we wszystkich zakładach produkcyjnych. W skład Grupy Lode wchodzi siedem znaczących w sektorze budowlanym firm produkcyjnych: Lode SIA GZCB Sp. z o.o. Cerpol-Kozłowice Sp. z o.o. Patoka Industries Ltd Sp. z o.o. TeknoAmerBlok Sp. z o.o. PCO „Żarów” Sp. z o.o. Jaro S.A.

MARKI PRODUKTOWE

W skład portfolio Grupy Lode wchodzi 9 znanych oraz cenionych na europejskim i światowym rynku marek produktowych: Lode Premium; Lode; Keraterm Premium; LHL Klinkier; Patoka; Cerpol; TAB; PCO „Żarów”; Jaro.

OFERTA PRODUKTOWA

Działalność Grupy koncentruje się na sześciu głównych obszarach produkcji: Wyroby klinkierowe (Lode, Patoka); Pustaki ceramiczne (Keraterm, Cerpol, LHL Klinkier); Elewacyjne i konstrukcyjne produkty z betonu (TAB); Materiały ogniotrwałe (PCO „Żarów”); Wypalane surowce ogniotrwałe (Jaro); Usługi PCO Serwis.

Produkcja realizowana jest w 9 profesjonalnych zakładach produkcyjnych, zlokalizowanych na terenie Polski i Łotwy, z centralą w Warszawie: Liepa, Ciasna (wyroby klinkierowe); Ane, Kozłowice, Gozdnica (pustaki ceramiczne); Nasielsk, Sierakowice (wyroby betonowe); Żarów (materiały ogniotrwałe). Jaroszów (wypalane surowce ogniotrwałe).

powrót

Zobacz również

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów budowlanych, opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 6.00-17.00

sobota: 6.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz godziny otwarcia naszych składów

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz