CRH Klinkier cegły klinkierowe i ręcznie formowane

Trwałość, praktyczność oraz estetykę cegieł i bruków klinkierowych, potwierdzają znane nam widoki z miast i miasteczek Holandii, Danii, Niemiec, Anglii. Podziwiamy je i uwieczniamy na zdjęciach z podróży. Na szczęście coraz więcej takich obiektów powstaje także w naszej okolicy. Są wśród nich imponujące swym rozmachem rezydencje, biurowce, a także niewielkie domy, wykonane z dużym smakiem i pietyzmem. Piękne ścieżki, tarasy, schodki czy podjazdy z bruku klinkierowego to eleganckie dopełnienie otoczenia budynku. Nietrudno zauważyć, że wielu z nas rozpoczyna swoją przygodę z klinkierem od budowy zwykłego ogrodzenia, choć i tu należałoby użyć określenia: „niezwykłego ogrodzenia”, widząc jak pomysłowo i ciekawie łączona jest kolorystyka cegły klinkierowej z drewnem, wymyślnymi okuciami czy zwykłym tynkiem.

Coraz ciekawsza i różnorodna kolorystycznie oferta producentów, w tym firmy CRH KLINKIER, daje niezwykłe możliwości aranżacyjne, dla których granicą jest jedynie wyobraźnia, wyczucie proporcji i smaku Inwestora i Architekta, sięgające także „nieklinkierowych” elementów, jak stolarka okienna i drzwiowa, kolor dachówki itd. Umiejętność tworzenia takich połączeń to wielka sztuka i wielka frajda. A efekt? Może być tylko jeden - piękny i trwały dom z klinkieru.

O firmie:

Koncern CRH plc powstał w 1970 roku w Irlandii. Jest światowym liderem w branży materiałów budowlanych. Podczas swojej niemal czterdziestoletniej historii rozszerzył zasięg terytorialny i jest obecny między innymi w USA, Kanadzie, Chile, Europie Zachodniej i Rosji.

W Polsce CRH jest obecny od 1995 roku, a jednym z segmentów jego działania jest branża ceramiki budowlanej. CRH KLINKIER grupuje 6 należących do koncernu cegielni - Patokę, Cerg, Gozdnicę, Krotoszyn, Witaszyce oraz niemiecką cegielnię Oberlausitz. Dzięki wieloletniej tradycji cegielni na naszym rynku, a także dostępowi do najnowszych technologii, produkty firmy CRH KLINKIER charakteryzują się najwyższą jakością i nowoczesnym stylem.

www.crh-klinkier.pl

powrót

Zobacz również

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży kotłów i materiałów opałowych:

tel: 12 653 23 05
fax: 12 378 91 62

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78
fax: 12 376 47 04

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota: 7.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz wszystkie Składy

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz