Skład opału i materiałów budowlanych - o firmie Luskar

Luskar jest na rynku już od 30 lat. W tym czasie nasza krakowska firma stale rozwijała swoją działalność, poszerzała ofertę i zyskiwała nowych klientów. Osiągnęliśmy to przede wszystkim dzięki wspólnemu wysiłkowi. Codzienna aktywność naszego zespołu daje wymierne efekty. Dziś jesteśmy dużym przedsiębiorstwem operującym na terenie całego kraju, zaopatrzonym w specjalistyczny sprzęt, pozwalający realizować szeroki zakres usług. Nie zapominamy jednak o tym, gdzie zaczynaliśmy i staramy się, aby wciąż relacje w naszym przedsiębiorstwie miały rodzinny charakter. Przywiązujemy najwyższą wagę do tego, aby w naszych składach klienci zawsze mogli znaleźć, wszelkie niezbędne im produkty. W trosce o zadowolenie klientów wszystkie zamówienia realizujemy niezmiennie terminowo.

 

Obszary działalności firmy:

 • Składy materiałów budowlanych Materiały budowlane

  Aby dotrzeć z naszymi wysokiej klasy produktami do możliwie najszerszego grona klientów, nie tylko utrzymujemy i rozszerzamy współpracę z renomowanymi producentami materiałów budowlanych, ale także rozbudowujemy bazę dystrybucyjną. Z tego też względu otworzyliśmy aż trzy składy materiałów budowlanych, które ulokowane są w znajdujących się pod Krakowem miejscowościach – Zielonkach, Michałowicach, Wielkiej Wsi. Każdy z nich jest kompleksowo wyposażony. Dzięki temu zaopatrzyć się u nas mogą klienci planujący wybudować dla siebie prywatny dom jednorodzinny, jak też tacy, którzy zajmują się realizacją dużych projektów budowlanych. Dzięki posiadanej flocie pojazdów transportowych jesteśmy w stanie dostarczyć materiały bezpośrednio na plac budowy niezależnie od skali zamówienia.

 • Skład materiałów opałowych Materiały opałowe

  Nasz skład opału niezmiennie do niemal trzech dekad znajduje się przy ulicy Płk. Dąbka 4  w Krakowie. Zmianie nie uległa również jakość oferowanych przez niego produktów. Na klientów czeka w nim szeroki wybór różnego rodzaju materiałów opałowych. Od pochodzącego z polskich kopalń węgla wysokiej jakości, przez koks, aż po bukowe drewno, które jak żadne inne sprawdza się w kominku. Dla klientów szukających w pełni ekologicznego opału przygotowaliśmy także produkty z biomasy. Zależnie od tego, czy do ogrzewania domu wykorzystują piec, czy kominek, mamy dla nich odpowiednio brykiet i pelet. Klienci mogą  znaleźć dostępne w naszej ofercie materiały opałowe, także w oddziałach - Michałowicach, Zielonkach i Wielkiej Wsi.

 • Salony sprzedaży kotłów Salon sprzedaży kotłów

  Od 2002 r. w Krakowie przy ulicy Dąbka 4 oraz w Michałowicach przy ulicy Krakowskiej 142, prowadzimy salon sprzedaży kotłów wraz z szeroką ofertą urządzeń związanych z ogrzewaniem - począwszy od nowoczesnych kotłów sterowanych układami mikroprocesorowymi, kończąc na drobnej armaturze do centralnego ogrzewania. Specjalizujemy się w kotłach na paliwa stałe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do posiadaczy niewielkich domków jak i do przedsiębiorców rozważających dobór najodpowiedniejszego systemu grzewczego w swoich halach produkcyjnych, magazynach itp.

 • Transport krajowy i międzynarodowy Transport krajowy i międzynarodowy

  Od początku działalności świadczymy usługi transportowe, sprzętowe i spedycyjne.

  Posiadamy kilkadziesiąt jednostek ciężarówek i sprzętu o różnej ładowności przeznaczonych do przewozu różnego rodzaju towarów - od nadwozi uniwersalnych po wywrotki. Posiadamy pojazdy wyposażone w klapy załadowcze, żurawie hydrauliczne "HDS", z widłami do palet, materiałów sypkich i drewna. Ofertę uzupełniają maszyny do załadunku i rozładunku towaru z wagonów kolejowych, suwnice, rozładowarki, ładowarki i wózki widłowe.

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota: 7.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz wszystkie Składy

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz