Inne

APS

Kraków, ul. Pękowicka 77,
tel. (012) 265 70 70; kom. 0 601 413 417

Olkusz, ul. Przemysłowa 1, tel. (032) 645 81 91; kom. 0 667 666 272

http://www.folie.malopolska.pl

Zajmujemy się:

  • sprzedażą i montażem szyb samochodowych do samochodów wszystkich marek i modeli jak również ciężarówek i autobusów,
  • sprzedażą i montażem folii okiennych i samochodowych,
  • produkcją czyściwa.

Oferujemy Państwu najnowocześniejszą technikę zabezpieczania powierzchni szklanych przed włamaniem jak i szkodliwym, nadmiernym promieniowaniem słonecznym, za pomocą folii okiennych w systemie Armolite® i Sun-Gard®/Glass-Gard®. Systemy te to specjalnie opracowane, wolne od zniekształceń, folie poliestrowe, montowane na wewnętrzne powierzchnie szklane okien. Oferowane przez nas folie to produkty najwyższej jakości produkowane w oparciu o jakościową normę ISO 9002. Regularnie testowane posiadają aktualne atesty i certyfikaty ITB, PZH oraz ISiC. Folie samochodowe posiadają certyfikat Instytutu Szkła i Ceramiki pozwalający na ich instalowanie w samochodach na terenie Polski.

Zajmujemy się sprzedażą szyb samochodowych do wszystkich marek samochodów osobowych, ciężarowych, tirów i autokarów. Gwarantujemy profesjonalny montaż z dożywotnią gwarancją. Świadczymy usługi naprawy szyb samochodowych oraz ich polerowania. Doradzamy w sprawach likwidacji szkód komunikacyjnych i osobowych.

Firma APS jest producentem czyściw przeznaczonych dla przemysłu, dużych i małych przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu wysokogatunkowe czyściwo produkowane na bazie tkanin i dzianin bawełnianych. Otrzymane czyściwo jest jednorodne gatunkowo, czyste, bardzo dobrej jakości, doskonale wchłaniające wszelkiego rodzaju materiały płynne, zawiesiny itp. Czyściwo dostarczamy w mocno sprasowanych brykietach 10 lub 20 kg. Na życzenie kontrahenta mamy możliwość wyprodukować czyściwo wg. indywidualnych potrzeb tworząc mieszankę tkanin najbardziej dla niego odpowiednich. Dostawy realizujemy własnym transportem w ciągu max. 24 godzin.

APS - strona www

JUSTANIKA - BADANIA ARCHEOLOGICZNE

Firma „Justanika” prowadzi badania archeologiczne na terenie całej Polski, zarówno na terenach miejskich, jak i wiejskich.

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz posiadamy niezbędna bazę techniczną (magazyny, sprzęt oraz środki transportu).

Dostosowujemy badania i nadzory do kalendarza inwestycji budowlanej.

Wystawiamy faktury VAT!

Zakres działalności:

  1. Przeprowadzenie wszelkich formalności prawno-konserwatorskich (przygotowanie wniosków, uzyskanie pozwolenia na prowadzenie badań archeologicznych, uzyskanie dokumentów potwierdzających gotowość muzeum lub innej jednostki organizacyjnej do przyjęcia zabytków pozyskanych w trakcie badań archeologicznych).
  2. Prace przygotowawcze (ocena wpływu warunków zewnętrznych na stanowisko archeologiczne, opracowanie metod badawczych, kwerenda archeologiczna i historyczna).

  3. Badania terenowe (badania powierzchniowe, badania sondażowe archeologiczne, nadzory archeologiczne podczas trwania inwestycji, ratownicze badania wykopaliskowe). Każdy rodzaj badań wiąże się z wykonaniem prac dokumentacyjnych w terenie (polowy dziennik badań i obserwacji terenowych, dokumentacja rysunkowa i fotograficzna, pomiary geodezyjne i nawiązanie do Państwowej Sieci Pomiarów, sporządzenie polowego inwentarza zabytków).
  4. Opracowanie wyników po zakończeniu prac (sprawozdania, publikacje, mycie, inwentaryzacja i analiza materiału zabytkowego, archiwizacja badań w komputerowej bazie danych).

Kontakt:

Justyna Jarosz-Romaniec
Ul. Skarbińskiego 10/55, 30-071 Kraków

Tel. kom. 0 608 054 105, tel./fax. 012 625 16 91

www.justanika.pl

Ważne!

Gdy decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Warunkach Zabudowy lub Pozwoleniu na budowę należy przeprowadzić nadzór archeologiczny lub badania wyprzedzające należy jak najwcześniej skontaktować się z archeologiem! Pozwoli to na szybkie i sprawne załatwienie wszelkich formalności, gdyż uzyskanie zezwolenia na prace archeologiczne może trwać nawet 30 dni!

Justanika. Badania archeologiczne

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota: 7.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz wszystkie Składy

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz