Materiały budowlane – Narzędzia

Oferujemy szeroki wybór solidnych narzędzi nadających się zarówno do prac w ogrodzie, jak i do czynności pomiarowych oraz mniejszych i większych prac budowlanych. Polecamy różnego rodzaju młotki, siekiery, klucze, wkrętaki, dłuta, kątowniki, miary, a także laserowe, optyczne i elektroniczne przyrządy pomiarowe. 

Produkty

 • Narzędzia Fiskars

  Narzędzia Fiskars Oferta tej fińskiej firmy obejmuje solidne narzędzia ogrodnicze, do cięcia, obróbki drewna, odśnieżania i wiele innych.
 • Narzędzia Kuźnia

  Narzędzia Kuźnia Klucze, wkrętaki Młotki, wyroby szczypcowe Przecinaki, siekiery
 • Narzędzia laserowe i elektroniczne Stanley

  Narzędzia laserowe i elektroniczne Stanley Laserowe, optyczne i elektroniczne przyrządy pomiarowe marki Stanley oferują zupełnie nową jakość w pracach budowlanych i remontowych. Ich zastosowanie pozwala znacząco zmniejszyć czasochłonność czynności związanych z pomiarami i uzyskać znacznie wyższą ich dokładność.
 • Narzędzia ogólnobudowlane Stanley

  Narzędzia ogólnobudowlane Stanley Młotki, siekiery, łomy i łapki, przecinaki, surformy oraz narzędzia do płyt g/k i prac wykończeniowych.
 • Narzędzia pomiarowe i traserskie Stanley

  Narzędzia pomiarowe i traserskie Stanley Miary zwijane krótkie, narzędzia pomiarowe i traserskie, miary składane i przymiary, poziomnice, miary zwijane długie, kątowniki, koła pomiarowe, narzędzia traserskie.
 • Narzędzia stolarskie Stanley

  Narzędzia stolarskie Stanley Strugi i ostrza Dłuta Ściski
 • Narzędzia tnące Stanley

  Narzędzia tnące Stanley Noże z ostrzem stałym, noże z ostrzem chowanym, noże z ostrzem łamanym, noże specjalne, ostrza wymienne, piły do drewna, piły ogrodnicze, piły do płyt G/K, betonu komórkowego i płytek, piły do metalu, przyrżnie.

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota: 7.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz wszystkie Składy

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz