Magazyny do wynajęcia

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów rozszerzyliśmy zakres usług firmy Luskar, a nasza oferta została wzbogacona o powierzchnię magazynową do wynajęcia. Zapewniamy także bezpieczny transport powierzonego nam mienia specjalnie do tego celu przystosowanymi samochodami. Dbamy o należyte zabezpieczenie towaru, a także pozostawienie go w odpowiednio wydzielonej powierzchni magazynowej. Nasze magazyny do wynajęcia umożliwiają bezpieczne przechowywanie pojedynczych rzeczy, jak również całego wyposażenia mieszkania, czy urządzeń i sprzętów firmowych. Oferujemy krótko- lub długoterminowy okres magazynowania mienia, dostosowany do Państwa potrzeb. Jednocześnie umożliwiamy Państwu swobodny dostęp do przechowywanych rzeczy.

Wynajem placu magazynowego

Plac magazynowy na wynajem przeznaczony jest do składowania wyrobów odpornych na warunki atmosferyczne. Najczęściej przechowywanymi rzeczami na tego typu magazynach otwartych są różnego rodzaju wyroby hutnicze oraz piasek. Plac składowy to przestronne miejsce, którego nawierzchnia jest odpowiednio przygotowana do przyjęcia nawet bardzo dużych obciążeń. W ramach naszej kompleksowej oferty, zapewniamy składowanie towarów na odpowiednio zabezpieczonym placu składowym. Oferowana przez firmę Luskar powierzchnia składowa jest w pełni funkcjonalna oraz bardzo dobrze skomunikowana, co zapewnia szybki i wygodny dojazd.

Kontenery magazynowe: wynajem

Oprócz magazynów zamkniętych oraz placów magazynowych, naszym Klientom oferujemy również wynajem kontenerów magazynowych. Kontenery można ustawić na placu magazynowym w dowolnej konfiguracji według własnych potrzeb i w zależności od przechowywanych w nich materiałów. Kontenery często wykorzystywane są na placach budowy jako przenośne zaplecza sanitarne lub socjalne. Oferowane przez nas kontenery występują w różnych rozmiarach oraz konfiguracjach. Wykonane są z materiałów odpornych na częste przeładunki oraz przewożenie. Nasze kontenery są także odporne na warunki atmosferyczne.

Zapraszamy do kontaktu z firma Luskar. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania odnośnie powierzchni magazynowej na wynajem.

Zobacz również

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota: 7.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz wszystkie Składy

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz