Systemy stropowe firmy RECTOR

System stropowy RECTOBETON jest nowoczesnym rozwiązaniem w zakresie konstrukcji stropowych, możliwe do zastosowania na każdym poziomie budynku: piwnica lub garaż, poddasze, taras, stropodach.

Konstrukcja stropowa RECTOBETON składa się z belek stropowych RECTOR RS 110 lub 130 mm z betonu sprężonego oraz pustaków stropowych RECTOR RP z betonu wibroprasowanego o wysokości 8,12,15,16,20,25 cm, pokrytych warstwą nadbetonu, która monolityzuje strop i zapewnia odpowiedni rozkład obciążeń.

System Stropowy RECTOBETON może być stosowany zarówno w domach jednorodzinnych jak i budynkach mieszkalnych wielorodzinnych, budynkach handlowych, biurowych itp. Innowacyjny sposób produkcji metodą formowania belek gwarantuje doskonałe wykończenie belki oraz umożliwia łatwe układanie stropów.

System RECTOLIGHT jest to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie stropów gęstożebrowych. Systemy te przeznaczone są do budownictwa mieszkaniowego. Ich innowacyjnością jest wypełnienie stropowe wykonane z bardzo lekkiego, ale silnie dopasowanego drewna, którego wytrzymałość jest większa od popularnych pustaków. Mały ciężar, duże wymiary oraz łatwość obróbki skracają czas montażu.

O firmie

Firma RECTOR Polska jest polską filią francuskiej grupy Rector Lesage działającej na rynku francuskim od ponad 50 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. Grupa Rector Lesage w 2008 roku uzyskała obrót w wysokości 224 mln EURO i zatrudniała ponad 900 pracowników. RECTOR Polska zaczęła swoją działalność na polskim rynku w 2003 roku.

powrót

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów budowlanych, opałowych i kotłów:

tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 663 405 462

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 6.00-17.00

sobota: 6.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz godziny otwarcia wszystkich naszych składów

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz