Współpraca naszej firmy z Bibby Factors Polska: sprawdź szczegóły

25.02.2009 Współpraca naszej firmy z Bibby Factors Polska: sprawdź szczegóły

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nawiązaliśmy współpracę z firmą Bibby Factors Polska Sp. z o.o. w celu udostępnienia Państwu usługi Faktoringu.

Faktoring to usługa finansowa, mająca na celu poprawę płynności finansowej firm oraz odciążenie od czynności administracyjno- księgowych. Polega na zakupie przez firmę faktoringową wierzytelności od firmy dostarczającej towary lub usługi. Na poczet nabytych wierzytelności Faktor wypłaca zaliczki do określonej wartości zaakceptowanych wierzytelności.

Dokładny opis faktoringu na stronie internetowej naszego Faktora

Niewątpliwą korzyścią skorzystania z usługi faktoringowej jest wydłużenie terminu płatności dla Klienta. W momencie zakupu nie płacą Państwo za odebrany towar czy zrealizowaną usługę, ale zostaje Państwu przyznany termin płatności. Termin, który w zależności od okresu współpracy może wynosić 7-90 dni.

Firmą, która świadczy nam usługi faktoringowe jest Bibby Factors Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie (www.bibbyfactors.pl).

Bibby Factors Polska należy do Bibby Financial Services - finansowej części brytyjskiej firmy Bibby Line Group Ltd, istniejącej od 1807 roku. W ramach Bibby Line Group Ltd. działają trzy grupy podmiotów oferujące następujące rodzaje usług: transport morski - Bibby Line Ltd., usługi logistyczne - Bibby Distribution, usługi finansowe - Bibby Financial Services.

W roku 2002 Bibby Line Group Ltd. otworzyła biuro w Polsce i był to początek działalności Bibby Financial Services w kontynentalnej części Europy. Bibby Financial Services ma swoje biura również w Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, USA, Kanadzie i Australii.

Bibby Factors Polska prowadzi swoją działalność w oparciu o trzy biura: w Warszawie, Katowicach i Poznaniu. Korzysta z pełnego wsparcia firmy macierzystej oraz najnowszego know-how i są w pełni niezależni od banku. Jest członkiem Polskiego Związku Faktorów, co daje Państwu gwarancję wiarygodności.

Powrót

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży kotłów i materiałów opałowych:

tel: 12 653 23 05
fax: 12 378 91 62

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78
fax: 12 376 47 04

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota: 7.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz wszystkie Składy

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz