Materiały budowlane i skład opału w Krakowie – O Firmie

Sukces Firmy Luskar oparty jest na wartościach rodzinnych, współpracy i ponad 25-letnim doświadczeniu. Naszą siłą jest wielkość, logistyka oraz przede wszystkim fantastyczni ludzie, których praca i zaangażowanie przekładają się na rozwój firmy każdego dnia. Działamy prężnie w czterech obszarach i w każdym z nich stawiamy na profesjonalizm oraz terminowość, aby wszyscy nasi Klienci byli w pełni zadowoleni. Sprzedajemy jedynie wysokiej jakości materiały budowlane, posiadamy największy w regionie skład opału, a także nowoczesny salon sprzedaży kotłów w Krakowie.

 

Obszary działalności firmy:

 • Składy materiałów budowlanych Materiały budowlane

  Od lat 90. rozwijamy sieć sprzedaży materiałów budowlanych poprzez składy materiałów budowlanych. Prowadzimy firmowe składy w podkrakowskich miejscowościach Zielonki, Wielka Wieś i Michałowice. Oferujemy praktycznie wszystko co jest potrzebne do budowy domu - od fundamentów aż po dach. Własny transport umożliwia nam szybko i sprawnie dostarczyć dowolny materiał na każdą budowę.

 • Skład materiałów opałowych Materiały opałowe

  Od 1990 roku w Krakowie przy ul. Płk. Dąbka 4 prowadzimy profesjonalny skład opału. Oferujemy różne gatunki węgla, koks, biomasę oraz drewno do kominków. Nasz skład należy do największych w regionie. Sprzedaż materiałów opałowych prowadzona jest również w oddziałach Michałowice, Zielonki i Wielka Wieś.

 • Salony sprzedaży kotłów Salon sprzedaży kotłów

  Od 2002 r. w Krakowie przy ulicy Dąbka 4 oraz w Michałowicach przy ulicy Krakowskiej 142, prowadzimy salon sprzedaży kotłów wraz z szeroką ofertą urządzeń związanych z ogrzewaniem - począwszy od nowoczesnych kotłów sterowanych układami mikroprocesorowymi, kończąc na drobnej armaturze do centralnego ogrzewania. Specjalizujemy się w kotłach na paliwa stałe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do posiadaczy niewielkich domków jak i do przedsiębiorców rozważających dobór najodpowiedniejszego systemu grzewczego w swoich halach produkcyjnych, magazynach itp.

 • Transport krajowy i międzynarodowy Transport krajowy i międzynarodowy

  Od początku działalności świadczymy usługi transportowe, sprzętowe i spedycyjne.

  Posiadamy kilkadziesiąt jednostek ciężarówek i sprzętu o różnej ładowności przeznaczonych do przewozu różnego rodzaju towarów - od nadwozi uniwersalnych i wywrotek, po chłodnie. Posiadamy pojazdy wyposażone w klapy załadowcze, żurawie hydrauliczne z widłami do palet, materiałów sypkich i drewna. Ofertę uzupełniają maszyny do załadunku i rozładunku towaru z wagonów kolejowych, suwnice, rozładowarki, ładowarki i wózki widłowe.

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży kotłów i materiałów opałowych:

tel: 12 653 23 05
fax: 12 378 91 62

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78
fax: 12 376 47 04

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz