Technika grzewcza – Kotły na biopaliwa

Przedstawiamy ofertę ekologicznych kotłów, do których zasilania wykorzystuje się m.in. ekogroszek, pelet, owies i drewno. Oferowane przez naszą firmę kotły na biopaliwa znajdują zastosowanie zarówno w domkach jednorodzinnych, jak i w średniej wielkości obiektach użytkowych.

ico_zawor_4d.swf;Zobacz jak działa zawór czterodrożny - kliknij

Produkty

 • DEFRO DUO (15 - 50 kW)

  DEFRO DUO (15 - 50 kW) Dwupaleniskowy, automatyczny kocioł DEFRO DUO to innowacyjny produkt na rynku posiadający dwie komory paleniskowe: dolną z automatycznym palnikiem oraz górną z rurowym rusztem chłodzonym wodą. Podstawowe paliwo eko groszek, dodatkowe węgiel i drewno, możliwość przystosowania do spalania peletu i owsa.
 • DEFRO Duo Pellet (15 - 75 kW)

  DEFRO Duo Pellet (15 - 75 kW) Kotły Defro DUO PELLET powstały w oparciu o model DUO. Zasadnicza różnica to podajnik paliwa i palnik usypowy przystosowany do spalania biomasy w postaci pellet, z drzew liściastych. Największą zaletę kotłów stanowi zaawansowana automatyka. Paliwo: pellet, węgiel, drewno kawałkowe.
 • HEF Peltorus (14 - 40 kW)

  HEF Peltorus (14 - 40 kW) Peltorus to kolejny przedstawiciel nowoczesnych kotłów na pellet. Przeznaczony jest na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej w domach jedno- lub wielorodzinnych, biurach itp.
 • KOSTRZEWA Pellets Fuzzy Logic (25 - 75 kW)

  KOSTRZEWA Pellets Fuzzy Logic (25 - 75 kW) Podstawowe cechy kotła to: spalanie paliw: biomasa (pellets), groszek węglowy (ekogroszek), zboże, drewno; automatyczne rozpalanie paliwa pellets oraz automatyczna praca kotła sterowana termostatem pokojowym; wskaźnik poziomu paliwa mechaniczny i elektroniczny (opcja); możliwość ogrzewania c.w.u. oraz współpracy z modunłami uniwersalnymi z których każdy steruje pracą 5 obwodów grzewczych z osobnymi regulatorami temperatury pomieszczeń; mechaniczne doprowadzenie paliwa = ekonomiczna eksploatacja; niski poziom substancji szkodliwych w spalinach oraz wysoka sprawność urządzenia.
 • LING (15 - 75 kW)

  LING (15 - 75 kW) Automatyczny kocioł c.o. z paleniskiem retortowym. LING 15-25 przeznaczone są do ogrzewania domków jedno i wielorodzinnych, mniejszych ośrodków wypoczynkowych, warsztatów itp, LING 35-75 znajdują zastosowanie w obiektach średniej wielkości jak sklepy, szkoły itp.
 • LING DUO (15 - 75 kW)

  LING DUO (15 - 75 kW) Ling Duo to automatyczny kocioł dwupaleniskowy przystosowany do spalania węgla, pelletu i ziaren zbóż. Urządzenie może pracować jako kocioł z automatycznym podajnikiem paliwa bądź jako tradycyjny kocioł zasypowy z nadmuchem i elektronicznym regulatorem.

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży kotłów i materiałów opałowych:

tel: 12 653 23 05
fax: 12 378 91 62

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78
fax: 12 376 47 04

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz