Roben Piemont Titan

28.07.2013 Roben Piemont Titan

Do oferty firmy Röben dołączyły w tym sezonie budowlanym aż trzy nowości: MONZAplus Maduro glazurowana, Piemont Czerwona naturalna oraz  - Piemont Titan szara glazurowana. Naturalny, czerwony kolor wypalonej gliny znany był już z modelu Bornholm i wycofanego niedawno Fleminga. Natomiast glazury Maduro (błyszczący brąz) oraz właśnie Titan (błyszczący szary) to zupełnie nowe propozycje producenta ze Środy Śląskiej. Powstały w odpowiedzi na potrzeby rynku, ponieważ wielu inwestorów chętnie łączy dziś tradycyjny, długowieczny materiał jakim jest ceramika z nowoczesnym wzornictwem i kolorami.

Piemont wyróżniają specjalnie zaprojektowane zamki, gwarantujące wyjątkową szczelność. Dzięki temu dachówką można kryć nawet dachy o bardzo małym kącie nachylenia. Nowe zamki pozwalają też na większą tolerancję rozstawu łat, co ułatwia poprawne ułożenie połaci.

Tak jak inne pokrycia ceramiczne w ofercie Roben, Piemont jest wytrzymała na złamanie, odporna na trudne warunki atmosferyczne, mrozoodporna i mało nasiąkliwa. Precyzyjnie dobrany rozmiar dachówki z jednej strony usprawnia prace dekarskie, a z drugiej - umożliwia wykonanie elementów dachu, które wymagają pokryć o mniejszym formacie, jak np. wole oko.

Model dachówek Piemont marki Röben występuje obecnie aż w 10 wersjach kolorystycznych.

Orientacyjna cena brutto Piemont Titan - 4,18 zł/szt. i 45,61 zł/m².    /fot. Roben

Powrót

Powiązane produkty

Zobacz również

Powiązane produkty

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży materiałów budowlanych, opałowych i kotłów:

tel: 12 653 23 05
tel. 663 405 500

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 6.00-17.00

sobota: 6.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Zobacz godziny otwarcia naszych składów

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz