Technika grzewcza – Kotły tłokowo-miałowe

Kotły tłokowo-miałowe są przeznaczone do spalania miału węglowego. Można nimi ogrzewać zarówno domy jednorodzinne, jak i małe pawilony usługowe. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.

 • Proces spalania regulowany przez sterownik mikroprocesorowy.
 • Sprawność cieplna do 82%.
 • Niska emisja substancji szkodliwych do atmosfery
 • Podawanie paliwa do paleniska sterowane automatycznie.
 • Samoczynne czyszczenie paleniska z popiołu i szlaki.
 • Uzupełnianie paliwa średnio raz na dobę
 • Zalecane paliwo: miał węglowy, węgiel groszek II (GK II)
ico_tlok.swf;Poznaj zasadę działania;ico_zawor_4d.swf;Zobacz jak działa zawór czterodrożny

Produkty

 • DEFRO AKM LUX (15 - 50 kW)

  DEFRO AKM LUX (15 - 50 kW) Kocioł tłokowo-miałowy. Automatyczny kocioł DEFRO AKM z tłokowym podajnikiem paliwa jest konstrukcją przystosowaną do wysokoefektywnego spalania najtańszego na rynku paliwa jakim jest miał węglowy. Dodatkowym atutem kotłów jest możliwość pracy w dwóch trybach: automatycznym z wykorzystaniem tłokowego podajnika paliwa oraz „tradycyjnym” poprzez zasyp ręczny korzystając z żeliwnego ruszta zastępczego pozwalającego na okresowe spalanie węgla lub drewna.
 • ISKRA. Automatyczny kocioł c.o.

  ISKRA. Automatyczny kocioł c.o. Kocioł ISKRA jest kotłem wodnym niskotemperaturowym z automatycznym podawaniem paliwa i regujacją temperatury. Przeznaczony jest do ogrzewania domów jednorodzinnych, małych pawilonów handlowych i usługowych. Dzięki szerokiemu zakresowi możliwości regulacji, może współpracować z bojlerem na ciepłą wodę użytkową. Przeznaczony jest do spalania miału węglowego oraz drobnego groszku. Montaż kotła powinien być wykonany przez osobę uprawnioną, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie normami i przepisami. Przewód zasilający musi być podłączony do sieci 230V - 50Hz z bolcem uziemiającym.
 • LING M (25 - 49 kW)

  LING M (25 - 49 kW) LING M jest wielopaliwowym kotłem wyposażonym w uniwersalny palnik tłokowy spalający węgiel i miał węglowy. Wymiennik wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa, posiada on tradycyjną komorę do spalania paliw w trybie ręcznym.

Kontakt:

Oddział Kraków
ul. Płk. Dąbka 4
30-832 Kraków

Dział sprzedaży kotłów i materiałów opałowych:

tel: 12 653 23 05
fax: 12 378 91 62

Samochodowy transport krajowy i międzynarodowy:

tel: 12 653 22 78
fax: 12 376 47 04

godziny pracy:

Skład:

poniedziałek-piątek: 7.00-17.00

sobota: 7.00-14.00

Transport

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Z Nami Wybudujesz i Ogrzejesz